Aktualności
30.07.2018

Nowe regulacje dotyczące założenia oraz likwidacji przedstawicielstw zagranicznych firm na Białorusi

Z dnia 3 września 2018 zostaną wprowadzone nowe regulacje dotyczące założenia, oraz likwidacji przedstawicielstw zagranicznych firm (w tym i polskich) na Białorusi m.in. będzie przedłużony okres uzyskania zezwoleń w celu założenia przedstawicielstw oraz zostanie przedłużona ważność ww. zezwoleń i inne. W celu uzyskania szczegółowej informacji ww. sprawie uprzejmie prosimy o kontakt!

Więcej informacji
30.07.2018

Zmiany reżimu wizowego dla polaków na Białorusi

Z dnia 27 lipca 2018 roku przedłużone terminy pozostania na terytorium Białorusi bez wizy do 30 dni w przypadku wjazdu i wyjazdu do Białorusi przez port lotniczy „Narodowy port lotniczy Mińsk” dla polaków. W razie pytań oraz wątpliwości prosimy o kontakt! Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Więcej informacji
05.06.2018

E-VAT na Białorusi

Z 2018 roku obowiązują nowe przepisy regulujące podatek VAT na Białorusi. Przede wszystkim warto podkreśli, iż świadczenie usług osobom fizycznym mieszkającym na Białorusi wiąże się z obowiązkiem rejestracji w urzędzie podatkowym na Białorusi oraz zapłatą podatku VAT. W jakim przypadkach musisz zarejestrować się na Białorusi jako podatnik VAT: W razie pytań oraz wątpliwości prosimy o […]

Więcej informacji